شركت آرياد

طراحی و تولید انواع کارت

طراحی و تولید انواع کارت

در واحد تولید کارت شرکت آریاد، بدنه ی انواع کارت های چند لایه ی پلیمری مانند کارت های مغناطیسی، ساده و کارت های هوشمند بدون تماس ، از جنس PVC توسط ماشین آلات چاپ وتولید ، بااستاندارد های زیرتولید میشوند.

به دلیل استفاده از سطوح پلیمری مانند PVC و PC و نیز لزوم کیفیت و امنیت چاپ، از مرکب های UV در چاپ و تولید کارت استفاده می شود بنابراین به کار بردن ماشین آلاتی که ضمن توانایی چاپ بر روی سطوح با ضخامت بالا، قابلیت استفاده از مرکب های UV مخصوص چاپ کارت را داشته و در عین حال از کیفیت و سرعت بالایی نیز برخوردار باشند، ضروری است . ماشین آلاتی که باهدف اصلی استفاده تخصصی در چاپ و تولید کارت گردآوری شده است از تولید کنندگان معتبر بین المللی تهیه و مخصوص همین امر بهینه سازی و نصب گردیده اند.

کارت اسکرچ

کارت اسکرچ7

اسکرچ یک پوششی امنیتی است که از ترکیب موادی خاص تهیه می شود و به این دلیل خاص گفته می شود که باید دو خصوصیت اصلی ذیل را دارا باشد:

  1. با خراش ناخن یا وسیله دیگری براحتی ازبین برود
  2. مطالب یا شماره زیر اسکرچ حتی با تابیدن نور شدید از پشت آن قابل دیدن نباشد.

امروزه استفاده از اسکرچ یا پوشش امنیتی بر روی کارت های شارژ تلفن همراه، کارت های قرعه کشی وبه طور کلی مواردی که به صورت شیت می باشد امری متداول است .
کارت اسکرچ کاربردهای متفاوتی از قبیل کارت اینترنت ، کارت شارژ ، کارت قرعه کشی ، کارت اطمینان محصول و … را دارا می باشد.

کارت اعتباری

کارت اعتباری8

كارت اعتباري يك كارت پلاستيكي است كه روي آن نام صاحب كارت و شماره آن به صورت برجسته وجود دارد و پشت كارت يك نوار مغناطيسي ديده مي شود كه درون خود برخي اطلاعات مهم مثل هويت و آدرس هاي دارنده كارت را ذخيره كرده است.
سيستم هاي مالي كامپيوتري مانند دستگاه هاي خود پرداز ATM از اين اطلاعات هنگام احراز هويت فرد به منظور برداشت پول استفاده مي كنند. يك كارت اعتباري استاندارد شامل يك عدد 16 رقمي نيز هست كه حاوي اطلاعات مهمي درباره نوع كارت،بانك صادر كننده آن و .. می باشد.. اين شماره براي دارنده هر كارت منحصر به فرد است. از اين شماره براي شناسايي دارنده كارت هنگام انجام معاملات الكترونيكي روي اينترنت نيز استفاده مي شود.

کارت شناسایی

کارت شناسایی9

کارت های شناسائی همانند کارت پرسنلی ، کارت دانشجوئی، کارت همایشها و ….. به دو صورت تک کارت ( single ) و شیت میتواند چاپ شود که هر کدام مزایای خاص خود را دارا میباشند..
با توجه به سطح تردد بالا در سازمان ها و ارگانها و لزوم اطلاع از هویت فرد وارد شده به حریم مجموعه به عنوان پرسنل و یا ارباب رجوع برای دسترسی به بخش های مختلف سازمان وجود کارت های شناسایی دارای اهمیت زیادی می باشد.
مدیران مجموعه های مختلف برای تفکیک قسمت های سازمان و بالا بردن سطح امنیت سازمان خود، نیاز به چاپ کارت شناسایی برای کارمندان و پرسنل خود و حتی کارت مهمان برای ارباب رجوعان دارند.
کارت های شناسایی و یا کارت پرسنلی علاوه بر موارد یاد شده باعث حس رضایت برای پرسنل سازمان و مهمانان میشود که باعث می شود خود را جزئی حقیقی از سازمان بدانند.

کارت هدیه

کارت هدیه10

کارتهای هدیه بانکی به صورت غیرقابل شارژ می باشد که دارنده‌آن می‌تواند از این كارت برای خریدهای اینترنتی،‌ خرید از طریق پایانه‌های فروش (POS) و یا دریافت وجه نقد از طریق خودپردازها استفاده نماید. در صورت برداشت از خودپردازهای سایر بانك‌ها، خرید از پایانه فروش سایر بانکها و مانده گیری از هر پایانه غیر، كارمزد طبق تعرفه بانك مركزی توسط بانك صادركننده كسر خواهد شد. در ضمن وجوه این كارت‌ها قابل انتقال نمی‌باشد.

کارت گارانتی

کارت گارانتی11

در سال‌های اخیر با گسترش بازار تولید محصولات صنعتی و غیرصنعتی که از تکنولوژی روز بهره می‌برند بحث خدمات پس از فروش مطرح گردیده است. بسیاری از شرکت‌ها، سازمان‌ها و مراکز خصوصی و دولتی در این مورد فعالیت گسترده‌ای انجام می‌دهند. در این شرایط کارت‌های گارانتی بهترین وسیله برای ایجاد اطمینان خاطر نزد مشتریان خواهد بود. هرچه جنس این کارت محکم‌تر و مقاوم‌تر و طراحی آن زیباتر و حرفه‌ای تر باشد به اعتبار آن شرکت و سازمان نزد مشتری بیشتر کمک خواهد کرد.

کارت هوشمند

کارت هوشمند1

کارت هوشمند که با نام‌های «کارت چیپ‌ دار» یا «کارت با مدار مجتمع» هم شناخته می‌شود کارتی است که بر روی آن مدار الکترونیکی نصب شده‌است. از این نوع کارت می‌توان به‌جای کارت اعتباری و کارت پول یا در سیستم‌های امنیتی کامپیوتری، سیستم‌های تشخیص هویت و بسیاری موارد دیگر استفاده کرد.

کارت‌های هوشمند از نظر اندازه و شکل ظاهری، شبیه به کارتهای اعتباری معمولی هستند وبه دونوع تماسی و غیر تماسی تقسیم می شوند.

کارت مغناطیسی (مگنت)

کارت مغناطیسی (مگنت)2

یکی از انواع کارت است که دارای یک نوار مغناطیسی بوده حاوی چند لایه اطلاعات می‌باشد. جنس این کارت‌ها اغلب از جنس PVC می‌باشد. عمده استفاده این کارت‌ها به عنوان کارت‌های بانکی، کارت‌های تخفیف، کارت‌های حضور و غیاب و … می‌باشد. ساخت این کارت‌ها دارای استانداردهایی به نام‌های ISO/IEC 7810, ISO/IEC 7811, ISO/IEC 7812, ISO/IEC 7813, ISO 8583, ISO/IEC 4909 می‌باشد و در ایران نیز مطابق با استانداردهای فوق تولید می‌گردد.

کارت تبلیغاتی

کارت تبلیغاتی3

این کارت حاوی اطلاعاتی چون، نام مجموعه، نشانی، سایت اینترنتی، شماره تماس و فکس می‌باشد
که در تقویت و حفظ ارتباط با مشتریان، جلب مشتریان جدید تأثیرگذار خواهد بود. قطر این کارت ها از 300 تا 800 میکرون می باشد .
این کارت ها ایده‌آل برای گروه های بازرگانی، بنگاه های اقتصادی و شخصیت‌های مهم تجاری می‌باشد.

کارت عضویت و هواداری

کارت عضویت و هواداری4

کارت عضویت و یا هواداری کارتی است که بوسیله آن، شخص عضوی از یک جمع، تشکل و یا گروه می‌شود.
این کارت ها راهی هستند برای ایجاد ارتباط با مشتری تا بتوان مردم را در جریان تغییرات و یا خدمات جدیدی که برایشان فراهم آورده شده است گذاشت.
هتل‌ها، پاساژ‌ها، تیم‌ها و باشگاه‌های ورزشی، رستوران‌ها و دیگر مکان‌هایی که عضوهای تقریباً ثابت دارند از این کارت‌ها استفاده می‌کنند. کارت‌های عضویت و هواداری با کیفیت، باعث افزایش اعتبار مجموعه در نزد مشتریان خود شده و اطمینان آنان را جلب خواهد نمود.

کارت مشتریان ویژه (VIP)

کارت مشتریان ویژه (VIP)5

کارت VIP مزیتی است که یک مجموعه فقط برای افراد خاص درنظر می‌گیرد. با اعطای کارت مشتریان ویژه (VIP)، تعداد و نشانی و ویژگی‌های خصوصی هر یک از مشتریان با ارزش، برای آن مجموعه مشخص می‌شود . این کارت برای کالا‌ها و اجناس لوکس و گران‌قیمت استفاده می‌شود .

کارت تخفیف

کارت تخفیف6

با یک کارت تخفیف زیبا می‌توان توجه خریداران بسیاری را به یک کالا یا نام تجاری جلب کرد و مطمئن بود که خریدار، دوباره به سمت آن کالا باز خواهد گشت. این نوعی تضمین برای گردش و رونق تجاری محسوب می‌شود. از آنجا که مخاطبان یک کالا برای دریافت این کارت، فرم پر می‌کنند می‌توان از آنها اطلاعات کاملی کسب نمود و مشتریان ثابت را شناخت. در نهایت مجموعه‌ای حرفه‌ای و منسجم خواهید داشت که کالا و خدمات خود را با قیمتی مناسب در اختیار مخاطب قرار می‌دهید.

ثبت سفارش آنلاین

شركت آرياد

برخی از پروژه ها و نمونه کارها

برخی از پروژه ها و نمونه کارها
کارت هدیه

کارت هدیه

کارت اعتباری

کارت اعتباری

کارت VIP

کارت VIP

کارت ویزیت های vip

کارت ویزیت های vip

کارت عضویت

کارت عضویت

کارت عضویت

کارت عضویت

کارت گارانتی

کارت گارانتی

کارت گارانتی

کارت گارانتی