شرکت آریاد

قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی

قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی ” آریاد ” و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح و كامل را در پایگاه درج کنند ، بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

سفارش و خرید کارت از فروشگاه اینترنتی “آریاد ” بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی ” آریاد ” با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.

قوانین مربوط به فروشنده و خریدار

قوانین مربوط به فروشنده و خریدار
  • فروشنده = فروشگاه اینترنتی شرکت آریاد به آدرس اینترنتی: www.ariadco.com
  • خریدار = شخص حقیقی یا حقوقی ارسال کننده فرم سفارش خرید
  • فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.
  • فروشنده موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند. در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستی کشور، شرکت آریاد مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت های حمل و نقل ندارد.
  • فروشنده موظف است پس از دریافت فرم و تائید سفارش و انجام پیش پرداخت توسط خریدار اقدام به تولید سفارش نماید و در صورت ارسال سفارش توسط پست، هرگونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل جنس به پست، در طی عملیات پستی به عهده شرکت های حمل و نقل است.
  • خریدار موظف است هنگام دریافت سفارش خود از مامور پست یا پیک کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسئولیت معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی گیرد.