در حال بارگیری...
24 جولای

کارت تخفیف(DISCOUNT CARD)

کارت تخفیف PVC کارتی است که به دارنده آن برخی از محصولات یا خدمات با تخفیف اعطا می شود. کارت های تخفیف میتوانند  به عنوان کارت های وفاداری نیز در نظر گرفته شوند و تخفیف های مورد نیاز را برای مشتریان موجود فراهم کنند ، هدف از ارایه این کارت ها از طرف صاحبان فروشگاهها  متقاعد کردن خریداران به حمایت از این فروشگاه ها با خرید بیشتر و وفادار ماندن به آن مجموعه  و تقویت برند کسب و کار  می باشد .
بر روی کارت تخفیف می بایست سقف مبلغ، تعداد دفعات قابل استفاده از کارت و مکان های مجاز جهت استفاده از کارت درج شود. همچنین نام مجموعه ای که کارت تخفیف را صادر نموده به همراه  لوگو و یا نشان سازمانی آن نیز روی کارت تخفیف قید می شود. تولید کارت های تخفیف از جنس pvc  میتواند به هوشمند سازی این نوع کارت ها نیز کمک کند همچنین دوام و ماندگاری بالایی را برای کارت به همراه خواهد داشت.

 انواع کسب و کارها ازجمله رستوران ها ، مجموعه های تفریحی، ورزشی، استخرها، مراکز تجاری و فروشگاههای پوشاک و مواد غذایی و …  می توانند از کارت تخفیف استفاده کنند.

شرکت آریاد در زمینه چاپ و تولید انواع کارت تخفیف برای بسیاری از مجموعه ها و مراکز خرید در طرح های متنوع و خاص در  انواع مات ، براق و متالیک اقدام نموده است.